Texty písní La4 Gyzmo Z mlhy (+MAAT)

Z mlhy (+MAAT)

Skrýt překlad písně ›

FOSCO ALMA:
je to jak špatnej film, špatnej deal.
vidim jak lidi čuměj do země a nemůžou nic říct. PROČ?
protože ve sněmovně existuje čuráctví, to taky znamená že každej z nich je čurák, víš?
kdybych tak moh , kdybych moh naběhnout a udeřit to prase zabít a uvařit ho k večeři. To bych měl radost, jako nikdy předtim. možná bych radši jen jel na čínu benzin.

LA4:
Předemnou mlha, mlha za mnou. nesu ji sebou, zákazy s každym krokem ohrazení kam mám podle směrnic jít. Neujdu metr bez diktátu reklamy jak žít, bílá tma, snažim se udržet svůj čistý štít. Pod parou držim se a vzadu někdo dupe, slyšim divnej řev. gyzmo proběhne kličkuje uhne, za nim kosy, v pochodě lidi bosý, jsou příliš chrosý. mezitim zabludi a gyzmo mocným skokem mizí.

LD.:
Kdybych tady nedělal rap, šel bych rovnou parou back.
utek bych z čech kvuli typům jako paroubek.
serou mne, oranžová mne fakt nebere, debile.
jedinej kdo je fér je premier.
Lívie s Klausem jsou průhledný jak folie, já mám fóbie když vidim policejní fábie.Mafie More, For je v tom more, že jdou furt po sobě, jako poslové korupce je v našem domově.

Fosco:
jeden velkej anální styk, to co předvádí stát, s lidma jako seš ty a s lidma jako sem já. ďíky, nechci, nenechám se ojebat, odevzdat všechno a kde je moje svoboda?!
Lisabonská smlouva pro mne shořela a nechám shořet všechnby, co mně budou zkoušet ojebat. STOP
novej světovej řád, novej světovej stát, doufám že se mi to všechno jen zdá.

LA4:
Opět s noční vizí, obraz je ryzí, pode mnou město plný světel, žádný pohyb, ticho smrad. Počet kabelů stoupá, virtuální mlha padá. v rozích jsou připojený jeden, druhej kamarád.
VODA. ve vzduhchu cejtim saponát a vocoder, toxický hlasy v učích, pevně stisknu revolver. procházím digitálním šumem, kolem 4DS, společnost dokonalých lidí odmítám jak sabotér.

L.D.:
Není to milý, ale já to mrdám celý. Proč se nemění, kdo kdy kde fellí. 10.4, dopad by byl lepší kdyby tam byli český delikáti a ne polský. Je sprostý, narodit se v český zemi, a už dlužíš zemi, tak řekněte mi, koho volit když většina felí se sovětskym svazem,ve státní kase je asi kamikadze.

Fosco:
všichni maj sklony chovat se jak Robotjobs.Nechat se ovládat a řídit a bejt dokonalej stroj. Už jen, čekej na příkaz, a ž tě odpískaj, až tě povolaj a nechaj tě tam chcípnout. To já bych nechal chcípnout hajzla co to po mně chce, řeknu: hajzle co to chceš, měl bys shořet ne? Přestaň se chovat jako prase nebo hloupej pes, pak možná nedostaneš vejcem jako paroubek.

LA4:
Na první pokus trefim mezeru, pálí mně .... V dálce vidim pod scénou bílá český maso. Za 200 babek 10 klobás, las vegas, zpocený kontroluje světskej ocas.Děti se hrajou na G's, přitom selí rybíz, mutujou do tweens, jsou prázdný jako Zombies. pošli mi produkt, nemám zájem o tvůj gear. 2 letou karieru writtera nahradí beer.

Fosco:
Mačkám plyn, bořim sněmovny, naší muži, jste jak Fašisti. Všude cejtim stín. Telefonuju a slyšim ozvěny. V obchodech kamery, v podchodech kamery, falešný záběry, uniformy billboardy, unikání svobody unikátní podvody. utíkání bez nohy, koukání bez očí. Spíš přes prsty, všichni jsou bezmocní.
Interpreti podle abecedy Písničky podle abecedy