Texty písní Mc Gey Imaginárium naprosto běžných podivností Ať žijí duchové feat. Kato, Jelínek

Ať žijí duchové feat. Kato, Jelínek

Skrýt překlad písně ›

Gey:

Mít tělo bez duše, je jako mít kolo, co uchází.
Co tu schází jsou prej důkazy a lidi jsou jen blázni duchem nepřítomný, jak Patrick Swayze. Nemusíš bejt nutně crazy, abys cejtil že tu nejsi sám. Říká se, že duchové jsou prej zlí, zalezlí na půdách strašidelnejch domů a nebo tomu napomáhá strach z neznámejch věcí, necítíš se dobře když slyšíš kroky dolů? Patogení zóny neznámejch pokojů, obrázky z hororů a dechberoucí zvuky. Vyvolávat duchy a nemít pokoru, máš doma potvoru, páč démoni nebejvaj hluchý. Krutý, něco tu lítá ve tmě, je mně pěkně zima, alarm u dveří pípá. Vlítla mi do pokoje noční můra, i když jsem vzůru, tak cejtim, že se něco dívá.

Kato:

No a? Já jsem duch sám, sorry. Skliď před duchem města, sic by mě cajti mohli zholit. A ty? Na koho tady vlastně děláš bububu, co ty jsi za typa? Vidím skrz tebe, vznášíš se tady a nejde ti dát ani jacka. Radím ti mě nechat, mám totiž dneska vážně blbej den. To jsem moh čekat, že ještě dneska potkám nějakej problém, než vlezu do duchen, duchem doby člověka jsem už doslova znechucen, donucen dušovat se všem jak onuce, poeta bez kolen. Mám se stavět za systém, kterej otravuje vzduch mi jen. Duchovní cesta zdá se jediná, jak tahle pěšina hřbitovem, poněvadž mám na úřadě dluh, to mi byl kdo dlužen. Stát chce brát a přitom mi jde tak akorát příkladem, jednoduchý mezi bezduchým je králem a nebo se staň zloduchem, tak či onak, budeš-li si vyskakovat budeš přidušen. Hrdino, není tvoje doba, nás oba bude svět maximálně ignorovat, tak važ slova. Kdo z nás je duch? Ty kluku průhledná, kluci jsme pořád oba dva, ale jen v duchu.

Ref. 2x (Jelínek)

Ať žijí duchové, my žijeme s nima, normální životy spojený s těma paranormálníma, musíš vnímat paralelní světy, právěže ty taky, budeš jednou s nima.

Gey:

Stezky odvahy, dětský tábory, kde musíš sledovat fáborky a poslouchat sovy. V křoví čekaj vedoucí ale ty cejtíš, že vedoucí nejsou hlavní důvod toho, že se bojíš. Stojíme ztuhlí na místě a nezvládáme pohyb, dřevěný nohy, nejde to popsat slovy. Ale to vy moc dobře znáte, každej se bojí a jestli ne, tak se zkuste v noci lesem projít. Občas se nám ve snech promítaj naši blízcí, ikdyž jsme ležící a spící tak ty sny jsou živý, potom se vzbudíme a oči svítí do tmy a ty cejtíš, že tu vážně byli. Miliardy energií pulzujou v tu chvíli, každou chvíli se prolínaj naše světy a jestli tady s náma žijou nějaký síly, nech je žít, žijou tady s náma věky.

Jelínek:

Ty tam, v koutku oka tenhle vědát, co je pravda a kdo jí hledá? Podivný úkazy seance k ektoplazmě, stupeň utajení z mouky nachystaný pastě. Bejt nebo nebejt v kastě, je jako v přední linii, kolem misterium, hledáš energii. Mentální záhady pro nějaký odhady dohady do hlavy démony do many, hodiny spojení je duchů rojení, ty jména jdou po sobě jako v tom znamení na konci těch tunelů, změníme myšlení, globální vědomí i magnetický pole zaměřim infrazvuk na odpovědi dole v podzemí. Mc Gey, Pablo Diablo, ať žijí duchové a jejich dimenze někde tady mimo 2 0 1 1.

Ref. 2x (Gey)

Ať žijí duchové, my žijeme s nima, normální životy skloubený s těma paranormálníma, musíš vnímat paralelní světy, právěže ty taky, budeš jednou s nima.
Interpreti podle abecedy Písničky podle abecedy