Texty písní Mc Julay Rusko/Česky Julay Pravda Text

Julay Pravda Text

Skrýt překlad písně ›

Yeah teď tu sem tak si to vem jak jednou řekl kofihem sem julay slova lezou ven sem tu proto splnit si svůj sen mě se nikdo nemusí bát každej mc kamarád jestli se ti něco nelíbí řekni to a přestaň lhát mám svůj rap a mám svůj cíl kdo chce tak ho pochopí neboj se bát kámo neboj se přiznat nelíbí se?Snaž se vyznat..Snaž se vyznaat.
Pravda to je taková malá lež.Lež vytváříš jak velkou věž, pravdy tý mám víc než dost.Pravda je taková upřímnost.Nikomu v ní není pomoci chci pravdu znát tohle chci.Pryč odejít z týhle lži.Hodně lidí netuší polouchejte svou duši.Cestou průbojnou si to každý zkusí až se mu ta pravda zhnusý.Za pravdou každý to musí.Pravda osvobozuje ale dusí.Pro mě si di za svím cílem a za pravdou klidě míle.Kdy tam dojdeš nikdo neví pak se ti ta pravda zjeví.Když se mě někdo zeptá tak kdo zeptá kde je ta pravda naná tak odpovím že sem jí viděla včéra mezi dveřmaa to je blbost ne?A když se mě někdo zeptá tak kdo zeptá kde je ta pravda?tak odpovím že sem jí viděla včéra mezi dveřmá to je blbost ne?

Anglicky:Yeah now you here so take it as one here said Kofi júla words crawl out of here are here to fulfill his dream to me that no one need worry about every mc mate if you say something like that and stop lying to my rap and I got my design which so he wants to understand fear fear fear man does not like to admit? Try to make sense .. Try significance.
The truth is a little lež.Lež vytváříš how big tower th truth I have more than dost.Pravda such upřímnost.Nikomu in it there's no truth I know this chci.Pryč leave off this lži.Hodně people know polouchejte their duši.Cestou pushing you to try each until it true that truth zhnusý.Za everyone musí.Pravda exempts dusí.Pro but I have a di svim to truth and peace míle.Kdy where you come then nobody knows you the truth, the zjeví.Když anyone asks me who to ask where is the truth so cial answer here that she saw yesterday between dveřmaa is blbot not? And if anyone asks me who to ask where is the truth? to answer that here she saw yesterday the door is stupid right?
Interpreti podle abecedy Písničky podle abecedy