Texty písní Muzikál Jack Rozparovač Jsem ďábel

Jsem ďábel

Skrýt překlad písně ›

1)ĎÁBEL(Vašo Patejdl): Tak už jsi v síti mé, už visíš na háku. Zaklapla nad tebou past. Tak lidi chytíme na spoustu taháku, například prachy nebo chlast. Někdo chce slávu k oblakům, někdo si žádá obrovskou moc. Někoho si láká tajný hřích, nejvíc jich touží po ženských. Já každé přání vyplním i třeba žádost černou jako noc. Objednej u mne touhu svou, účtuji cenu jednotnou. Chci za to duši tvou.

REF: Já jsem tvůj král, já jsem tvůj pán. Podej mi dlaň, pak se mi klaň. Jsem víc než Bůh, jsem ďábel sám, jsem ďábel sám.

Marně sem lítají pobledlí andělé, mně patří tahleta zem. Mne lidé vzývají, tajně i v kostele. Já vlezu pod kůži všem.

2)ĎÁBEL: A někdo vraždí národy, někdo je páže jak tenhleten. Někdo ať má je akcie, každý ať si to užije. Všeho však má jen do času a potom já si vyberu šek. Dušička tuší žádný spěch, když vidím tenhle světa běh, budu mít duše všech.

REF: Já jsem tvůj král, já jsem tvůj pán. Podej mi dlaň, pak se mi klaň. Jsem víc než Bůh, jsem ďábel sám, jsem ďábel sám.
Já jsem váš král, já jsem váš pán. Vzdejte mi čest, dejte se vést. Jsem světa vládce, jsem ďábel sám, jsem ďábel sám. Jsem ďábel sám!

Interpret

  • Interpret Muzikál Jack Rozparovač
Interpreti podle abecedy Písničky podle abecedy