Texty písní Naše Věc Hořký Menu To co sme neni snem

To co sme neni snem

Skrýt překlad písně ›

Pětadevadesát procent alkoholu, pět procent rakoviny, spolu kolem kulatýho stolu přinášíme vám noviny. Spíš starou školu, oldschool o tom co je crew, nejenom na půl, bratři už hučí jako úl. Vražedný včely, zlatej důl, dělaj co vždycky chtěli "do". Takže cool hiphop track, nečekáme vděk, kdyby po nás už ani pes neštěk vypěníme jako sekt, jako sekta střežíme svůj sektor, Brno hardcore.Takže žádnej fór, dávné story. Přes hory a doly sorry jestli vás to bolí. My nechtěli kalit voody jen kalit do pohody, bratrský schody vychutnávat plody obrody je období úrody. Úvodní verše míří všechny do jednoho terče, text mi nešerše, neříká, že do kopce voda neteče. Jsou to depeše kódováné patinou veteše kronika konce světa škoda plete se kdo přetřese. Neomalené Nostradamovy deprese či Sadámovy exprese novodobé škodolibé agrese co právem nazve se. Vraťme se ke klávese co právem se nazývá být, chráněn klan málem rodinný kmen jen podivný diskuzitem téma a né povinný schéma jak se to brát má či nemá - kema má jiný DNA. Odlišný sperma pohltí nás stejná díra černá takže mince berná jak kratince jeho duše věrná, vidince že neskočí v té jímce zvané jednoduše scéna víceméně vystižená jako vystřižená.

DRONE: Cestou prostoupenou býty chvilkou, spolupracujícími se všemi bratry mými podanou na navrch týmu dávající k do rýmu rýmu dávající sílu k tvaru, k elementu jinýmu. Tíhu srdce tlačící se ven tak prudce, že teď majk držím v ruce a pokouším se s NV bandou, formulovat, hladce produkovat prudce, nějáký cédo za sebou možná více. Tohou danou hiphopovou kulturou, snažíme se hubou svou rapovat udávat tón. Ulice pobalit, zhulit se vcítit se méně či více do býtů, melodie tak jaký je, tak jaký je tak jaký je….

DUP: Kroky zní, nohy vedou mě v rytmu srdce směrem neznámým, co já vím, vím jen ulice po desítkách let, prodloužená v šedi soužená, barvou zkrášlená, prachem zaprášená. V uších slyším kroky mý six brothers crew, Sisále cígo z chlupem z huby ti zas urvu… Pak už jenom po svejch jdu, dejchám prach z ulice a rýmuju a rýmuju a rýmuju a rýmuju. Pokračujem ve dnech svýho rýmování, jointů předávání, za váma cestování, z piv promil přibejvání, na stole katrování, z životem bojování, to vše k pousmání. Dejchám prach z ulice s myslící difuzí, rozprášenou do všech stran plnou svých iluzí. Pod kůži korekce všech čtyřech elementů, přece ty rád…já dávám a někdo nechce.

APOKA: Já MC, jsem v systému vetřelcem, co jsem? Kámo fláká a poznává ulice…Já MC chtěl bych to sdělit všem, nedělte všem sjednocen hip hopem, přece to co jsme není snem a nemožnem a tak ho vem spojen m a c. Není post, ale pozér kdo zaprodá se na poster, férovej skér za prachy květinu klidně jako pot ber, ale hlas i duši dej, neprodej, na to ser, vyrušil bys snahu nebuď sabotér…2JAY: Zakázaný podaný nadaný člověka těch.Čistota duše, tuše těla vzdech býtů měch, pech, 2Jayův dech a noční běh tak teda počni svoje rýmy, kvanta prými s těmi svými brothers. Vzdech. Propojenými, kabely mými s vámi a těch. V nočních ulicích vlnících se. Máš recht. Je nás pět a em a sís a jeden dj - peace. Brno sektor hardcore east. Jsem si jist. Čistě nadepsanej list hiphop, je pro nás kluky top… Stop. Tenhle opětovaný, kolem vyslaný spolem a s býtem nadupanýma padajícím ulicema vema, mě vem, díky pojď sem, díky pojď sem…
Interpreti podle abecedy Písničky podle abecedy