Texty písní Retore Retore - Andělé bez křídel

Retore - Andělé bez křídel

Skrýt překlad písně ›

Odjakživa cítíš, odjakživa dýcháš, odjakživa stárneš, cenu života znáš, čas neposuneš, čas nepodrazíš, nepromarnit život o to se snažíš někdo nemá také štěstí, někdo nemá plný žaludek, přežívá jen s minimem, prožívá jen zármutek, dobré srdce v krutém světě vůbec nemá významjá se přiznám dělá mi zle když tu dýchám, světu říkám spravedlnost pro lidi co maj talent potrestání pro namyšlené zbohatlíky lidskou zlost která vezme slušným lidem i tu okousanou kost hodně lidí ztratí život i když si to nezaslouží, voják padne za vlajku a musí nechat svou rodinu pod rukou boží vzdávám hold všem dobrým lidem vy jste děti boží.

Pro všechny kteří odešly moc brzy sledujeme oblohu skrýváme své slzy pro vás lidi hodné pro vás lidi skromné tohle to je úcta vám síla slova s bohem. Pro všechny kteří odešly moc brzy sledujeme oblohu skrýváme své slzy pro vás lidi hodné pro vás lidi skromné tohle to je úcta vám síla slova s bohem. Síla slova sbohem síla slova pro vás, pro vás hrdiny, pro vás chudobné, pro vás s dobrým srdcem lyriku já odmřikávám k nebi s úctou stále mávám klaním se vám k nohám padám, hřbitovy jsou zaplněné životy jsou nedoceněné neříkej že né, cítíš o co jde, andělé jsou mezi námi nevnímáme nevidíme jsou tu s námi s naší rány ať jsou muži nebo dámy nevidíš jim křídla oči tvé to nepovolí ale v jedno věř druzí tady stojí aura jejich našim srdcím rány hojí jsou to lidé s mocí i proti stroji jsou viditelní ať s nohami silnými nebo s jednou berlí jsou světu věrní zanechají stopu bílý nebo černí jsou odhodlaní, nikdy nezklamou radši život chrání svět odevzdává ty nejlepší členy za bezvýznamné ceny vdejme hold těm co odešly ať člověk nebo zvíře

Andělé........Pro všechny kteří odešly moc brzy sledujeme oblohu skrýváme své slzy pro vás lidi hodné pro vás lidi skromné tohle to je úcta vám síla slova s bohem. Pro všechny kteří odešly moc brzy sledujeme oblohu skrýváme své slzy pro vás lidi hodné pro vás lidi skromné tohle to je úcta vám síla slova s bohem. Pro všechny kteří odešly moc brzy sledujeme oblohu skrýváme své slzy pro vás lidi hodné pro vás lidi skromné tohle to je úcta vám síla slova s bohem. Pro všechny kteří odešly moc brzy sledujeme oblohu skrýváme své slzy pro vás lidi hodné pro vás lidi skromné tohle to je úcta vám síla slova s bohem.
Interpreti podle abecedy Písničky podle abecedy