Texty písní Indy a Wich My 3 Téma

Téma

Skrýt překlad písně ›

Indy a Wich, André u majku, naše téma, kámo kámo kámo.
Když se zeptáš dema co je téma vodpoví ti tréma jaká tréma, ale slovo tréma společnýho nic nemá se slovem téma. Slovo téma ve slovnících znamená daný okruh celek uzavřený třeba jako tréma. Je to prostě předem daný schéma. Začnu vo čemkoli co teď vypadlo mi z mysli, třeba američtí sysli ty se nemaj aspoň si to myslim. Mezi námi, co donutilo pány indiány zastřelit je zbavit jejich kožichu, nikdo neví nemá tušení, všichni tu sou potichu a tak dámy z druhý polokoule žijou v přepychu. No a když sme u těch RUDEJCH indiánů, zastavme se taky u jejich bílejch pánů. Kovbojové ze západu ty se teda maj, aspoň tak to psával chlápek ménem Karel May. Prej ve státech nikdy nebyl to musel bejt ale háj, když ty jeho knížky ještě vydávaj. Západ divokej to je ale ráj. Spousta chlastu, vinný spraky indiánek čekat až jim daj. Du na další téma tak zatim goodbye, kovbojové už mi totiž nadávaj.

Ref: Čeho se vzdáš náš bude dnešní komentář. A vo tom je můj text. Hledám inspiraci v dobru a krásnu. Uvážíš jak se zachováš a pochyb zanecháš. Cestou jednou kterou, a rád bych řek, neni překážkou žádný téma

Tak a sme u knížek zastavme se blíže. Dříve čet sem vo vesmíru a stavu bez tíže. Prej že i na Zemi se to vyvolat dá, a hele máme téma psychedelika. Prášků plno každej něco polyká, kam se člověk podívá, každej něco užívá. S toho máme závislost špatná vlastnost je to dost. Až moc! Nejdřív vleze jenom jako host pak sežere tě až na kost. Mimochodem vápník a kalcium je dle nejnovějších průzkumů zdravější než rum, vožralej jak doga nepostavíš dům. Barák! Tak vyhejbej se svejm růžovejm snům. Co je realita další téma může být, spousta filozofů se to roky snaží zachytit. Evoluce pánbůh mimozemský cizinci a většina s těch chlápků končí brzo v blázinci. A všichni tydle co si řikaj že sou pravý, levý, v ústavech národního zdravý doufaj že jim jejich hlavy jiný chlápci spraví úspěchy neoslaví.

Ref: Čeho se vzdáš náš bude dnešní komentář. A vo tom je můj text. Hledám inspiraci v dobru a krásnu. Uvážíš jak se zachováš a pochyb zanecháš. Cestou jednou kterou, a rád bych řek, neni překážkou žádný téma

A vidíš zdravotnictví už bych málem zapomněl, nebudu to rozebírat proto sem sem nepřišel a tak řikám bohužel z nebe rovnou do pekel. Toho chlápka s kopytama nejradši bych neviděl. Jmenovat ho ale asi nebudu. To ne! Stejně nám všem tady dole dělá vostudu. A neni sám, spousta jemu podobnejch já znám na plakátech v televizi když si sednu ke zprávám a z medií a tu výhodu maj, Maj! Že to co řeknou lidi za pravdu pokládaj. Tak jako pravda a lež, považujou rasistickej útok za hospodskou řeč. Běž řekni jim to na rovinu sám. Že co? Že justice je demokratický střechy strouchnivělej trám. Tak už vypni ten krám a teď posuď to ti povídám, nevěř na svůj osud. Času plno je, dokud kámen nepadne na kosu stačí zpozorovat špičku svýho nosu no tak nebuď jako dosud. No a teď co je téma už víš.
Interpreti podle abecedy Písničky podle abecedy