Texty písní Jaroslav Facebook rap crew

Facebook rap crew

Skrýt překlad písně ›

Servus brácho, jmenuju se Up Real, líbí se mi stránka toaletní papír. Nezajmá co žerou děti v Africe, radši se přidám do skupiny rovný čepice. Když rapuju musím rukama zběsile máchat, kolem jdoucí si myslí, že mám epileptickej záchvat. Metal je styl pro největší kokoty, ou shit, kámo spadli mi kalhoty.

Denis Nezasunul

Nazdar bazar, moje jméno je Denis; 0,1 tolik měří můj penis. Když se na mě díváte, tak nemůžu močit, nechápu, proč se prostě nemůžete otočit. Mám 3000 přátel, ale je mi to fakt na nic, je mi 20 let a jsem stále panic. Byl jsem ve vztahu s nějakou krávou Anetkou, ale teď jsem nezadaný, podřežu se žiletkou.

Lord Sežraldort

Hou hou děcka, říkejte mi špek, když jdu do KFC, každej křičí to je SHREK. Nemám žádný svaly, jsem jenom hora tuku, to mám určitě z toho, že furt smrdim u facebooku. Abych stihl tenhle rap, tak jsem hodně pospíchal , asi poprvé v životě jsem utíkal. Už mi vyhládlo, radši si dám čokoládu, vykadim se a pustim si Šeherezádu.

Radoslav Ošustil

Čágo belo šílenci, jsem úchyl Radek. Tahám z holek fotky na kterejch maj holej zadek, pak si u nich vyhonim svůj velkej tlustej párek a pošlu je dalším pedofilům na web. Nejvíc těhle pipinek je stopro, na facebooku, masturbuju aniž bych použil ruku. Banda nadrženců si právě mastí kládu, omluvte mě prosím jdu vařit marmeládu.

HonzíCzech Lacoste Intelektuál

HonzíCzech Lacoste Intelektuál, moje máma si myslí, že jsem homosexuál. To že používám dámský antiperspirant, nemusí snad hned znamenat, že jsem buzerant. Už se na to vážně nemůžu dívat, když říkáte, že Justin Bieber neumí zpívat. V sámošce neměli voňavku od Chanelu, jdu se oběsit na USB kabelu.

JaHůdQa X-Teen BLoNdÝnQa

JaHůdQa X-Teen BLoNdÝnQa , právě jsem šlápla do hovínka. Včera jsem psala do Bravíčka, proč mě tak svrbí ta moje mušlička. Byl to fakticky hroznej brutusek, hned jsem si o tom musela napsat statusek. Když bůh v dávných dobách rozdával IQ, já jsem si zrovna psala s kámoškou na ICQ. Ale ICQ už teďka vůbec není cool, kdo není na fejsíčku musí být úplnej vůl
Interpreti podle abecedy Písničky podle abecedy