Texty písní La4 Gyzmo Be wrong sometimes

Be wrong sometimes

Skrýt překlad písně ›

(Why can't u be wrong sometimes?)

Nironic part

Přemejšlim o jedný a dalších 10 probíhá. Fellaz mě honí, že jsem příliš velkej naiva. S přísunem paliva, zvedám se od piva, za chvíli sedíš zpátky kde si začal u piva. Uspěju stojim vedle ní na baru zdravim drinks, natolik hezká, pochybuju že tu bude sama. A už se blíží solák, šampon vlezlej jak "džadžabings"? :D co to máš za rapera? spustí se menší drama, plive jak jama, škrábe jak jeho máma, to nemám zapotřebí couvám, jak dalajláma (peace). Je třeba zapít celej neúspěch na jeden lok, mizí ve mě všechny šance plus nejistej krok. nalitej prorok vidim pětkrát ráno pokrok, pomalu blbější jak cyklokros opět jsem zakop. Najednou cejtim vůní kterou poznám neomylně, brácho mám její číslo, bez tlaku samovolně.

NIRONIC

Oukej, jsme zhruba ve dvacátým kole, věci se mění rychlejš než bych čekal kratší dolet. Já, v jednom kuse poslouchám co jsem zas proved, k tomu co neřešim má neochvějnej koment. Přehlížím její zmizení na záchod s cizím fellou. přecházím její výmluvy, nechci pravdu celou. Není mi pomoci a svazuje mě chemie, věrnej jak kolie, čekám až mi. EHm...

(Why can't u be wrong sometimes?)
2X: I said we cant be always wrong girl, and we cant be always right. But until we work that out babe, we aint can do nothing but fight.
Interpreti podle abecedy Písničky podle abecedy