Texty písní Led'N'ice Damnum Iniuria K Tabuli

K Tabuli

Skrýt překlad písně ›

KALIM:
Sebejistě zvedám svojí prdel z lavice,zvědavej co mi ta stará panna bude tahat z palice,třída po 1005tý dostává zákaz bavit se,oo bavit se.
Stojím před tabulí čichám čichám podraz,že sem já debil včera nezblil pod obraz,byl to odvaz,teď potřebuju ňákej odraz,cejtim ten provaz a je tu rána pod pás.
X na druhou mínus Y na třetí,závorka Z děleno pětkou co přiletí,
všechno je čitatelem zlomku kterej nedávám,mám střešní okno sázim sportku a vyhrávám.
"Je to takhle pančelko?"Nejistě na ní čučim. . "Výborně Tomáši,je vidět že ses učil."
A zatím co se Bláha nudou prstem v nose vrtá,mě má zbytek třídy vodteď za největšího šprta(ajajaaj)
Úča už pilně hledá další příklad,po štěstí přilítla smůla ufiknout mi křídla,o tabuli vrzla křída,xicht hodila celá třída,sem v řiti jak jedlík,kterýmu nechtěj přidat.
Zlatej diktát a interpunkce,je to mnohem hloub v hajzlu,když přijde lineární funkce,neumim dělit s číslama fellit,oči padaj k zemi,sem prostě mnohem víc komik,než by akademik(ajajaaj)

REF:
Ajajaj [scratch] na naší škole je punk,nebav se,piš pět svačim.
2x

ELKA:
Ve třetí lavici,je zase novej teg,za katedrou se ozývá "Přiznejte se hned!" Teď fakt nechápu proč se ptá ta učitelka,vždyť je jí jasný kdo to byl,když je tam psáno eLKa.
"Bláha,okamžitě k tabuli!"
Mach padá na lavici,pač jedla tláču a cibuli,je cejtit že to celý zalila domácím octem,okamžitě ke mě nebo budu mluvit s otcem.
No co k tomu dodat,na výběr moc není když ti hrozí tvrdý podmínečný vyloučení,dostávám otázku Národní obrození,
nevim ani hovno stojim zase jako debil před ní,mění dotaz směrem na Frantu Palackýho."Asi máte na mysli,toho fialovýho?" Žádný barvy,je přece jenom jeden,není to ten co chodí za tátou z práce 15týho?
Prej musíme si promluvit o svačinový pauze,tohle muže zkoušet nad sebou na Vencu Klause,já přece nejsem blázen
možná trochu sičák,znalosti v hlavně mám jak pěnu prázdnej hasičák,počkej na rodičák,co povim mamince,až to přijde schovám se radši do kredence,
učitelská demence,nezná hranice,nezbejvá nic jinýho,než rychle učit se.
Snažim se dostat nápovědu od Matese Macha,musim dostat za čtyry ať nemám zaracha,bacha Tomáš radí taky jsme jako ty tři paka,teď se ukáže kdo z nich je nejchytřejší brácha.Tak tlachám,co mi kluci poradili,stejně dostávám za pět a jsme zase za debili, ještě jsme se prozradili směje se nám třída,nic moc za třídního kreténa musim být dál.

REF:
Ajajaj [scratch] na naší škole je punk,nebav se,piš pět svačim.
2x

MATHEUS:
Jako rána po kulí,bolí když mě k tabuli tahá uča sobolí,když včera úkoly NEbyly! A my si vobuli,my si kdo se vykalí,vypadam jak výkaly,v hlavě jako v bobuli.
Nech bejt nezkoušej,nech mě mě zkoušet,čekovat oknem soutěž co v jakym množství,vystřídla třída,úča co hlídá jestli ta křída v mojí ruce vyřešila příklad,nejde mi to výklad,tak jsem ztracený,jak mám zkrácený životní názor,nemam
šanci,dávat pozor,jsem znavený,jsme pařmeni
řemeny,kalby vystřídaly palby a pohyb plamenný,salvy kanonů a matikářky.
Přitom jen bakalářky tupý,co vylejvá si vztek na třicetině třídní tlupy,sem to já,stojí mi chlupy vztekem zježený,nemůžu jí přít na jméno,natož na příjmení,nemáš tušení,jak z eLKou nesnášim zkoušení a k tomu z Kalimem jsme ještě hrozným stylem zkouřený,nebejt bufetů nebyl by stejně nikdo inženýr.
Sešit sem dávno vzdal,psanim nestačim,chtěj mě zkoušet,říkam "Piš pět,svačim."
Na šprty se jako každej den zas mračim,no kdy tebe zaměstnaj,neboj já si stačim.
Potřebuju nutně dát si pávka a od toho tady je přestávka,saju cígo a kalim má skunk, na naší škole je punk.
Spěchám do hospody,hospodský na mě řve "Co je!"
Rychle toč to Karle,pospíchám jedou mi stroje,Karlík to je zlato,jednou matikářku vojel,jo to je ta kráva,co všichni se jí bojej.
Nesnášim,když hloupý ženský hnojej, život je nej reparát to je moje.

REF:
Ajajaj [scratch] na naší škole je punk,bav se,piš pět svačim.
2x
Interpreti podle abecedy Písničky podle abecedy