Texty písní Machis Srdce ulice

Srdce ulice

Skrýt překlad písně ›

Procházel ses někdy ulicí?
A vnímal že vše kolem tebe je jiné?
Že nepotkáváš tolik lidí s úsměvem na tváří?
A chceš to všechno vrátit,
na ty dny, které v tvém životě byly tolik krásné
píšu, o tom už pár měsíců a stejně se nic nezměnilo.

Bylo to pár let zpátky, začal mít obavy proč se lidi změnili? Na ulicích obavy, jen když jsi vzpomenu jak jsem ulicí procházel postupem dlouhých dnů jsem čistou pravdu nacházel.Vše se mi začalo zdát tak trochu divné, že lidi se rychle změnili a vše bylo jiné , je mi líto že jsem na tu krutou pravdu přišel ,vnímal jsem jiný svět když jsem ze svého domu vyšel. Bylo mi to všechno jedno , měl jsem tužku a sešit vypsal jsem své pocity a dál nemusel nic řešit. Tolik bezvýznamných slz, vztahů až tisíce. Tolik prolitých kapek za úsvitu měsíce, všimni si prosím tě kámo co máš dosud zbyla ti jen velká nula a ty tomu říkáš osud? Je to jen vlastní názor klidně se mi smějte , ale jestli mě už posloucháte tak mi šanci dejte.

Proč už to není stejné jako kdysi?
Proč lidí chodí z hlavou dolů na ulici?
Pravda je ukryta za naše mi dveřmi,
snažím se to všechno říct pochop mě, věř mi
podpoř svou ulici dej šanci zlepšit,
potom zjistíš že tvé srdce bude jednou lehčí.
začni sám u sebe své chyby musíš napravit,
potom zjistíš že dokážeš všechny špatné zastavit.

Proč se všichni lidi ostatním do huby smějou? Vždyť jsou to jenom ty lidi ,kteří si své štěstí přejou. Buď šťastný ostatní jsou na tom ještě hůř než ty, ostatním nezbývá než jen promítat si svoje sny. jestli si na tom špatně nikdy to nevzdávej, poskytni svým blízkým pomoc ruku jim podávej,pochop že když pomůžeš oni ti to vrátí, taky ti pomůžou až tvoje síly se všechny ztratí ,bude to lepší a ty budeš vědět, že špatné dobré obrátí se a nebudeš sedět ,nebudeš mít prázdné dny začnou být krásné ,podpoř mě ,poslechni a začneš být šťastnej. Uvažuj svou hlavu a drž správný postup, buď jenom ze správným lidmi od špatných drž odstup, nakonec zjistíš že jsi udělal vše správně, dokázal ses ponaučit zůstal si na svojí straně.

Proč už to není stejné jako kdysi?
Proč lidi chodí z hlavou dole na ulici?
Pravda je ukryta za naše mi dveřmi,
snažím se to všechno říct pochop mě, věř mi
podpoř svou ulici dej šanci zlepšit,
potom zjistíš že tvé srdce bude jednou lehčí.
Začni sám u sebe své chyby musíš napravit,
potom zjistíš že dokážeš všechno špatné zastavit.

Je to jenom na tobě jak to vše zjistíš, jestli na zem padáš nebo na horu míříš v téhle době každej myslí jenom jak má přežít, chceš svůj život změnit, začni sám sobě věřit. Je to jenom na tobě jakou svou stránku ukážeš, jestli máš nějakou cenu jestli něco dokážeš. Stovky neustálých hádek, tolik promarněných slov. Chci už se sebou něco dělat, pro to píšu ten sloh, nebaví mě dívat se na lidi kteří odchází byl jsem najivně spoutaný přesekl provazy, chodím si ulicí a jenom tiše vzpomínám všude jenom samá změna všude kam se podívám.

Proč je ulice jiná kde to vše zůstalo?
Vrátí se to vše zpátky zůstane na stálo?
Stejně se bude měnit ,víckrát se to nestalo
stejně ulice je mé srdce tlouci přestalo.

(Tenhle text chci věnovat klukovi kterej mi sice strašně ublížil ale i přesto všechno ho nedokážu nenávidět . A jenom aby to věděl pořád ho ukrutně miluju i když je teď všechno jinak ...)
Káťa .. PS: Miluju tě stále a napořád ;)
Interpreti podle abecedy Písničky podle abecedy