Texty písní Miky Mora Nekompromisny mor

Nekompromisny mor

Skrýt překlad písně ›

REF:

Plujem na vás vulgarizmy stávate sa svedkami kataklizmy.
Klimatická zmena, nekompromisný mor a tlačí na kolená.

Skončila jedna epizóda v mojom živote. Skurvený úspech mi vysí na kokote. Zavrel som ho v pivnici, aby som mal klud. Niekto my chce furt aha úd. Už ma to nebaví, všetci ste jebnutí potom sa čudujete, že bývam prepnutý, že na vás plujem a že vám chcem najeba. Nejste my po päty to som vám chcel poveda. Vo svojom štúdiu pripravujem túto vec jak celý DUO album tak my môj kokot zedz. Prosím a povedz my, že kto rastie jak burina a kto neustále zo seba robí "dilema".

V Petržalskej ulici blesk a hromi, ľudia majú strach, trasú sa domi, zem duní jak keď migrujú slony to začalo by novým albumom duo a tóny.

Nechápeš?! Pál do piče a skap jak si z môjho repu skapal toľkokrát. Nachystaná na teba je zmena klímy, ne moje veľké príjmy, ale moje plyny a rímy. Ďalší album dám von do jedného roka. Nekompromisný mor rozjebe každého soka. Jak ostáva v obehu posekaný kokain ostáva mora stále tá istá stoka.

Sexi nasrala novinárom do papule. Eldo necháva promotérov líza gule. Monika sa smeje a točí to na telefón. Keď idem po ulici gadže vyprávajú to je on. Víkend za víkendom, mesto za mestom, idem ulicou, svojou životnou cestou, stretávam ľudí nových aj starých. Niektorý majú faloš písanú v tvári. Toto je druhá strana nemáme žiadny hit. Nečakaj od nás ty žiadny párty klip. Reči o tom aký som svetový nechávam na piče, hlavám bravčovým. Infekcia moru dostala sa medzi ľudí. Neplatí etikateľa, ovládajú pudy. Každý kokot ma zrazu súdi - tu máš môj kokot strč si ho do huby!
Interpreti podle abecedy Písničky podle abecedy