Texty písní Packet Pod lampou "Sorry" (prod. Chorus)

"Sorry" (prod. Chorus)

Skrýt překlad písně ›

Omlouvám se všem těm lidem, kterým ublížil jsem slovem, mluvím často dřív, než myslím, proto slova ztrácí pojem. Někdy nedocením věci, který docenit by chtěly, sorry za to všechno, tímto trackem to chci sdělit. Je to občas strašně těžký vyznat se ve vlastní hlavě, takže omlouvám se za to, co se děje třeba právě. Jsem impulzivní typ, i když dávno to chci změnit, takže ještě jednou sorry za to že tak často pěním. Omlouvám se za mý city, jsem občas jako ET, chovám se jak kokot, kterej jenom svoje vidí. Sorry za ty jizvy, který způsobil jsem známým, nesplněný sliby nejdou házet jen na mládí. Sorry fellaz za dva roky, že už je to jiný, ale pořád to mám v sobě, i když už nesedím u Klímy. Nedá se to vrátit, takže omlouvám se takto, až to zase jednou zkurvim, můžeš si to kámo zapnout.

REF.

Chci se omluvit mý mámě, že to není se mnou lehký, byly chvíle, který byly, vím, že měla z toho depky. Mám jinej pohled na svět, jsem další věčnej student, je to asi osud snad to časem lepší bude. Promiň, vím, že hledám, pořád nevím, co chci dělat, lepší hledat než mít práci, která vůbec mi nic nedá. Sorry za to všechno co bys u mě změnit chtěla, možná za 50 let až tu zbude starej děda. Vím, někdy jsem sobec, co vidí jen sám sebe, náladovej člověk, kterej na okolí jebe. Občas mluvím tak jak mluvím, ale jinak to říct nejde. Lepší říkat svini „zmrde“, než říct nevýrazně šmejde. Nelíbí se sorry, ale každej má svůj slovník, každej řeší svými slovy nával emocí i zloby. Je to ten vývoj časem uvidím zda správnej, do tý doby stokrát promiň za to všechno, co se stane.

Sorry… Sorry… Sorry… Omlouvám se… Promiň… Sorry… Sorry.

Omlouvám se vlastním dětem, teda jestli budu mít. Za to jakej svět tu bude, za to že v něm musí žít. Sorry za odkaz mý doby, sorry že není v mých silách, aby všechno bylo jinak, aby pravda zvítězila. Nemůžu to změnit, jsou to věci v cizí moci, aspoň jednou budeš vědět důvod, co mě budí v noci. Sorry za všechny ty lidi, sorry za všechny ty sorry, promiň za všechny ty rány, který omluva nezhojí.

REF.
Interpreti podle abecedy Písničky podle abecedy