Texty písní Prago Union V Barvách Fialová

Fialová

Skrýt překlad písně ›

Vstávej semínko ulalá vymet sem kostlivce, ale skříň tu zůstala.
Stojí tu a jen tiše hučí, prdne-li žárovka kluci půčí. Vstávej semínko ulalá, bude z Tebe zábava. V noci je vidět světlo škvírou mezi panty něco uvnitř chce ven a kam Ty? Tak jako mysl ani má slova neznaj kompromis, přesto se za něj ráda schovává a dělá že nic. Od konečný do konečný je to jízda bez stanic, cesta přímo k jádru a přitom často vede pryč daleko od teď a tady. Světelný roky do horoucích řití a to se nevymaní ještě ani z hlavy, natož z Prahy z republiky. Pryč z týdle planety, miliardy galaxií, ale za nima zase jen ty i když se dá říct že každej sklízí co má zasetý. Zubatá nemá kompromisy ještě tolik zajetý neví co se nosí a tak nosí smrt a kosí, barvy na ní jen jí usaď ať nám nepřínese spaní. Jaký pak sraní s paní, vidim jí v červený, v který je tak trochu zima a nebo v modrý co se stydí žádná barva neni jisto jistá když příde na barvy lidí taková, fialová tmavě nachová rybízovej bonbón, vínová. Často je pletená z bordó, krev ani modrá ani červená ani veselá ani mordor.

Ref. Vstávej semínko ulalá vymet sem kostlivce ale skříň tu zůstala. Stojí tu a jen tiše hučí, prdne-li žárovka kluci půčí. Vstávej semínko ulalá, bude z Tebe zábava. V noci je vidět světlo škvírou mezi panty něco uvnitř chce ven.

Zase zvadla, kytka v čudu. Du a řešim problém toho nejstaršího druhu. Neni každej den podzim když se ve dne v noci valim v gauči-v rauši. Voba to známe vážený grame, člověk musí vědět kam jestli nechce platit to co nedostane. Poněvadž v Praze když chceš na brko platí se na ruku a žádný jenom na voko. Nikdo nechce riskovat že pude na tvrdo, žijeme sice v době skříní ve kterých někteří nemají to co jiní. Sou ale i tací co sou moc liní a ti pak bloudí městem a loudí, naštěstí už nemusí pro drahý listí do podloubí. Zaplať pán bůh za ty bary kam můžeš zajít najít, pokud možno něco jinýho než vystihovavý vyboxovaný hlavy, co si myslej žes je přišel zabít. A nebo typy co ti chtěj prodat pohled z Brd zabalenej jako balík z Bali, ačkoliv furt lepší než brát drogy né? Takže legalize it? hm možná zatim zahoříme uvidíme spravnej čas se pozná. Jo a a to budeš balit, zkus to nevošidit Turek tě vidí. Vstavej semínko ulalá.
Interpreti podle abecedy Písničky podle abecedy