Texty písní T-mc For you

For you

Skrýt překlad písně ›

Žít jen za svým stínem, neumíš. Díváš se dál, hledáš svojí skrýš. Chci Ti jen říct, andělům lásku dej. (andělům lásku dej) A úsměv svůj v dopisech posílej. (v dopisech posílej, jo)
Ty a tvé vlasy, zvoucí k pohlazení, ty a Tvé oči, nad které není, ty a Tvá ústa, plná smíchu, ty a mé tělo, toužící po dotyku. Seš krásná, ale na kráse přec nezáleží, srdce mi říká „Miluj ji.“ Schopen všeho pro Tebe, udělat, nikdy tě neztratit, vždy Tě budu milovat.

I can not go to the ocean,
I can not drive the streets at night,
I can not wake up in the morning,
without you on my mind.

Sedíš ve městě, a když tě vidím, bojím se, že o tebe každý den přicházím. Jsi můj anděl strážný, který mě dělá šťastným. Jsi moje poupě, které tak krásně voní. Každý večer o Tobě před spaním básním, přemýšlím nad tím, až Tě zase uvidím. Pro Tebe bych první a poslední udělal, možná do Tebe nešťastně jsem zamilován. Chci Tě mít jen pro sebe, s nikým se nedělit. Růže každý den ti pokládat na polštář, každou vteřinku Ti říct _________ svatozář. Vidíš, už někoho máš, vždy budu při tobě stát. Srdce mi říká „Neopouštěj ji, miluj! A ona ti vše vrátí, miluj! A budeš s ní šťastný navěky, navěky … A budeš s ní šťastný navěky!“

I can not go to the ocean,
I can not drive the streets at night,
I can not wake up in the morning,
without you on my mind.

Touhle písničkou jsem chtěl vyjádřit cit k Tobě, abys věděla, že mi na Tobě záleží. A že nechci o Tebe nikdy přijít. (neztratit) Seš moje drahá, jediná, milovaná. Jediná, která mě teď dělá šťastným, ta jediná, která ví, co k ní cítím. Můj sen je být navždy spolu, navždy říkat miluju.
Interpreti podle abecedy Písničky podle abecedy