Texty písní V3Ska CIRKUS La´SKA vol.2

La´SKA vol.2

Skrýt překlad písně ›

Ležíme si v trávě a je nám krásně, slunce neschová se za bílý opary, štěstí leží vedle mě a já jí píšu básně na krk o tom, že jsme vlastně dva polotovary.

Ležíme si v posteli, jsme nahý vedle sebe, včera jsem tě měl úplně celou k večeři, dneska ty mě máš k obědu a já ti skládám básně tělem o tom, že jsi hladina, kterou dotek rozčeří.

Ref.: Jo tak to chodí, jo tak to chodí, člověk se narodí, člověk se narodí a ještě než ztuhne a ještě než ztuhne, předtim z toho zblbne, předtim z lásky zblbne. Jo tak to běhá, jo tak to běhá, člověk si štěstí hledá, člověk si štěstí hledá a ještě než ztuhne a ještě než ztuhne, předtim z toho zblbne, předtim z lásky zblbne.

Ležim si ve vzduchu a je to nějaký divný, slunce vedle mě, pode mnou bílý opary, už nejsme spolu nahatý, už nepíšu ti básně tělem o tom, že jsme byli dva polotovary.

Ref.: Jo tak to chodí, jo tak to chodí, člověk se narodí, člověk se narodí a ještě než ztuhne a ještě než ztuhne, předtim z toho zblbne, předtim z lásky zblbne. Jo tak to běhá, jo tak to běhá, člověk si štěstí hledá, člověk si štěstí hledá a ještě než ztuhne a ještě než ztuhne, předtim z toho zblbne, předtim z toho zblbne.

Ref.2: Jo tak to chodí, člověk se narodí a ještě než ztuhne, předtim z toho úplně zblbne. Jo tak to chodí, člověk se narodí a ještě než ztuhne, předtim z lásky zblbne. Jo tak to běhá, člověk si štěstí hledá a ještě než ztuhne, předtim z lásky zblbne.
Interpreti podle abecedy Písničky podle abecedy