Texty písní Ryes Páni Haranti feat Paulie

Páni Haranti feat Paulie

Skrýt překlad písně ›

Zdar
Ryes a Paulie Garand tour
Když...
Jedeme na tour se svačinou, bábinou bublaninou, doufám že si báby od nás neodpočinou. Nechceme rudej koberec chceme vás vidět POD náma! Bavit se od startu show do rána. Nány, pány, haranty, pobudy, co kejvaj hlavou do beatů jako holuby. Žádný falešný králové ani rádoby baletim slovama a po rumech jsem naruby.
Slyšíš tour beat znamená to, že vidíš i tour ksicht. Todle přes bar prosím neplať ani půlky a půl piva. Nech si na osvěžení v mezičase, atmosféra se dá skoro srolovat jak tortilla. V domě je Kenny v domnění že je volný se na něj lepí všechny ženy /ale není/ kromě Eki, tu si hlídám já a krom její postavy sleduj prosím i její zpěvy.
Kenny si zas zapomene plátek na saxofón já budu půl sloky rapovat na hluchej mikrofón. Ryese uvidíš na baru s holkama je to on! Bude bude ze mě mít hlavu v autě jak demižón.
Prostějov, Kopřivnice, Liberec, Jihlava doufám že budem všichni mávat lopatama. ??, Vsetín, Praha notak poleť zařvat jak nikdy TY NIKDY s náma!
V domě je fantóm ne fantomas. Jsme dvojka jak Herry a Mark ze sám doma. Akorát kradem jen váš potlesk a prachy za vstup, takže se prosím nervi na guest. A pokud chceš nakup desky, budou ještě horky, né teplý a bez chyb. Myslím na obalu uvnitř najdeš můj slang a Paulieho čaačapku dozadu.
Přijď do klubu ve městě kde budeme hrát my, NEBO TI TAKOVOU! Ya Paulie & Ryes & Kenny & Eki a za gramcema DJ´s co maj vkus PLUS dovezeme trika a kus sebe na CéDé. Ya je nám líp máme pro co žít rap je láska a né profit, hraju pro pocit. Pořád je to silný, pořád musim mluvit a ať jsi odkud jsi přijď podpořit. TY NIKDY! Paulie Garand, Ryes, Kenny Rough, Eki, Fantom a DJ Pufaz stav se na nás.
Interpreti podle abecedy Písničky podle abecedy