Texty písní Traband Přítel člověka Tichý muž

Tichý muž

Skrýt překlad písně ›

Ref: Žil tichý muž v tichém domě v tichém městě,v tiché zemi,kde mi žili s ním s cizincem mezi námi všemi on nespěchal trpělivě stavěl lodi z trámů snad proplouval na nich do tichého oceánu k rááááááááááááánu.
Žil tichý muž v tichém domě v tichém městě,v tiché zemi,kde mi žili s ním s cizincem mezi námi všemi on nespěchal trpělivě stavěl lodi z trámů snad proplouval na nich do tichého oceánu k rááááááááááááánu.
1) Šílená doba si žádá velké šílce,protože malý blázni nejsou zajímavý a ten kdo nás z televize baví dení další krize je z první ligi šílenců co projektují životy malých bláznů těch je plný svět jo malých bláznů těch je plný svět zkus to pochopit a uvidět pokud možno hned že malých bláznů těch je plný svět.
2) Ale být velkým bláznem a né šílencem ,jo být velkým bláznem a né šílencem, být velkým bláznem a né šílencem, být velkým bláznem a né šílencem to je umění to bolí to nejde komukoli když vemou tě holý nebo slovy tě skolí a ty jenom koukáš a nevěříš co roste na tvym poli tam ke si před tím obilí zasil.
3) Kdo zprasil ten svět co býval tak krásný, kdo zprasnýsil ten svět co býval tak krásný, kdo zprasnýsil ten svět co býval tak krásný, kdo zprasnýsil ten svět co býval tak krásný svět který rodí jen větší a větší blázny.
4) A malý blázni chodí kolem a kroutí hlavami a kašlou na věci co jsou nad námi jim líbí se život psa kterýmu občas hodí po nás potopa a serem na věčnost.
5) A tak si velkým bláznem mezi malými blázny,jo ty si velkým bláznem mezi malými blázny a ty si velkým bláznem mezi malými blázny ,jo ty si velkým bláznem mezi malými blázny ty si velkým bláznem mezi malými blázny ,jo ty si velkým bláznem mezi malými blázny.Blázen co říká že svět se zbláznil,blázen co říká že svět se zbláznil.
Ref: Žil tichý muž v tichém domě v tichém městě,v tiché zemi,kde mi žili s ním s cizincem mezi námi všemi on nespěchal trpělivě stavěl lodi z trámů snad proplouval na nich do tichého oceánu k rááááááááááááááánu.
Žil tichý muž v tichém domě v tichém městě,v tiché zemi,kde mi žili s ním s cizincem mezi námi všemi on nespěchal trpělivě stavěl lodi z trámů snad proplouval na nich do tichého oceánu k rááááááááááááááánu.
Interpreti podle abecedy Písničky podle abecedy