Texty písní V3Ska CIRKUS Atropa Bella-dona

Atropa Bella-dona

Skrýt překlad písně ›

Povím vám, už nejsem sám, novou přítelkyni mám, je to ona, sladká donna bella-donna, na nááá. Vždy, když je ten správný čas, z lesa vábí její hlas, už jí vidím, je to ona, bella-donna, na nááá.

A pak rychle pospíchám, vzrušením sotva dýchám, už jí vidím, je to ona, bella-donna, na nááá. Miluju jí, objímám, pár bobulí spolykám, chce jen mě a celýho ta svůdná donna, bella-donna.

Ref.: Není radno s ní tančit v lese, není radno ji líbat rtem. Ten, kdo v herbáři nevyzná se, může být nemile překvapen. Kdo se té lásce celý oddá, musí být vážně nemocný. Pod maskou bella-donny, třikrát běda, se skrývá rulík, a to zlomocný.

Mohl to být krásný flám, jak se patří, řeknu vám, srdce zlomila mi tahle bella-donna, na nááá. Co se stalo, zas jsem sám a proč u postele mám hořkej čaj a ceduli toxický koma, koma.

Mohl to být krásný flám, jak se patří, řeknu vám, srdce zlomila mi tahle bella-donna, na nááá. Papíry na hlavu mám, zřízenci jsem připoután, ať jde k čertu celá svůdná bella-donna.

Ref.: Není radno s ní tančit v lese, není radno ji líbat rtem. Ten, kdo v herbáři nevyzná se, může být nemile překvapen. Kdo se té mrše celý oddá, musí být vážně nemocný. Pod maskou bella-donny, třikrát běda, se skrývá rulík, a to zlomocný.
Interpreti podle abecedy Písničky podle abecedy