Texty písní Xindl X Návod ke čtení manuálu S lítostí vám oznamujeme

S lítostí vám oznamujeme

Skrýt překlad písně ›

sloka 1:
S lítostí Vám oznamujeme, že po dlouhé nemoci nás opustila láska. Večer jsme společně ulehli a ráno, už nebyla mezi náma.
S lítostí Vám oznamujeme, že po dlouhé nemoci nás opustila láska. Pohřeb jde na státní útraty, rodinná příslušnost nebyla známa.
S lítostí Vám oznamujeme, že po dlouhé nemoci nás opustila láska. Kdo vlastně byla ta pani, co ráno jsme našli ležet v naší posteli.
S lítostí Vám oznamujeme, že po dlouhé nemoci nás opustila láska. Čím popsat náhrobek, i když si nevzpomenem na nic, co jsme o ní věděli, až jí spálí a rozpráší.

Ref:
Z komína nad Nás se povznese snad jí bez Nás bude líp, až jí spálí a rozpráší. Její duch vyletí vzhůru a její popel Nám posype hlavy.

sloka 2:
S lítostí Vám oznamujeme, že po dlouhé nemoci nás opustila láska. Podlehla strachu a rozumu a věčný nechuti dávat si sliby.
S lítostí Vám oznamujeme, že po dlouhé nemoci nás opustila láska. Rozloučení se koná už dnes, zváni jsou všichni, kterým láska chybí.
S lítostí Vám oznamujeme, že po dlouhé nemoci nás opustila láska. V minutě ticha si vzpomeňme, čím vším nám byla a co jsme jí provedli.
S lítostí Vám oznamujeme, že po dlouhé nemoci nás opustila láska. Závěť, co Nám po ní zbyla nedokážem přečíst, ale dřív jsme to dovedli, až jí spálí a rozpráší.

Ref:
Z komína nad Nás se povznese snad ji bez Nás bude líp, až ji spálí a rozpráší její duch vyleti vzhůru a její popel Nám posype hlavy.

sloka 3:
S lítostí Vám oznamujeme, že po dlouhé nemoci nás opustila láska. Už ji nic nebolí, odešla do světa, který nezná utrpení.
S lítostí Vám oznamujeme, že po dlouhé nemoci nás opustila láska. Odešla tiše a neslyšně a nikdo si nevšiml od kdy tu není.
S lítostí Vám oznamujeme, že po dlouhé nemoci nás opustila láska. Nahlásili jsme to úřadům a její byt dostane někdo cizí.
S lítostí Vám oznamujeme, že po dlouhé nemoci nás opustila láska. Stále je va vzduchu cítit její parfém, ale i to časem zmizí, až jí spalí a rozpraší.

Ref:
Z komína nad Nás se povznese snad jí bez Nás bude líp, až jí spálí a rozpráší. Její duch vyletí vzhůru a její popel Nám posype hlavy.

S lítostí Vám oznamujeme, že po dlouhé nemoci nás opustila láska.
Interpreti podle abecedy Písničky podle abecedy