Texty písní YouTube Puberťáci Facebook rap crew

Facebook rap crew

Skrýt překlad písně ›

Up Real
Denis Nezasunul
Lord Sežraldort
HonzíCzech Lacoste Intelektuál
Jahůdka X-teen Blondýnka K=Q

Úryvky z písničky

Nezajímá mě co žerou děti v Africe, radši se přidám do skupiny dobrý čepice... když rapuju musím rukama zběsile máchat- kolem blbci si myslí že mám epiotickej záchvat, metal je styl pro největší kokoty, ou ší kámo spadly mi kalhoty!

Čauky parta moje jméno je Denis, nula celá jedna tolik měří můj penis, když se na mě díváte tak nemůžu močit, nechápu proč se prostě nemůžete votočit... mám třitísíce přátel a je mi to fakt nanic je mi dvacet let a jsem stále panic!

Nazdar děti, říkejte mi špek, když du do KFC každý křičí to je shrek! Nemám žádný svaly jsem jen hora tuku, to mám asi z toho že furt smrdim u facebooku... abych stihl tenhle rap tak sem hodně pospíchal, asi poprvé, vv životě jsem utíkal.

Nazdar lidi jsem úchyl Radek, na fejsu má holky co jim kouká zadek...

HonzíCzech Lacoste Intelektuál moje máma si myslí že jsem homosexuál,
tože používám dámský antiperspirant, nemusí snad neznamenat že sem buzerant, už se na to vážně nemůžu dívat, když říkáte že Justin Bieber neumí zpívat, v sámošce neměli voňavku od Shanellu jdu se abych si na USB kabelu.

Jahůdka X-teen Blondýnka, právě jsem šlápla do hovínka, včera jsem psala do bravíčka, proč mě tak svrbý ta moje mušlička...
Interpreti podle abecedy Písničky podle abecedy